LIEBESGUT

LIEBESGUT - niemieckie wysokomięsne karmy dla psów i kotów o biologicznie właściwym 100% naturalnym i 100% czystym ekologicznie składzie. Certyfikowane międzynarodowym znakiem BIO.

Delikatny proces produkcji bez przetwarzania w wysokich temperaturach pozwala zachować cenne dla zdrowia substancje.   

W składach karm Liebesgut NIE MA: glutenu, kukurydzy, pszenicy, soi, mączki mięsno-kostnej, sztucznych konserwantów, przywabiaczy, barwników, polepszaczy smaku i aromatu, cukru, składników przetworzonych genetycznie (GMO), produktów ubocznych uboju, azotynów, emulgatorów, dodatku sztucznych witamin i antyutleniaczy.

Karmy zawierają pojedyncze źródło białka zwierzęcego, co czyni je szczególnie polecanym dla zwierząt skłonnych do alergii. Idealnie nadają się także do stosowana również w tzw. dietach eliminacyjnych, dietach rekonwalescencyjnych i codziennej diecie psów i kotów, które źle tolerują karmy konwencjonalne.

Karmy z międzynarodowym znakiem BIO-Siegel gwarantują bezpieczeństwo spożycia, są bogatsze w substancje odżywcze, zawierają więcej witamin, minerałów i innych cennych składników niż produkty otrzymane w konwencjonalny sposób. Mięso pochodzi od zdrowych zwierząt, które wychowały się na wolnym wybiegu, żywiąc się ekologicznie czystą paszą. Ich mięso jest wolne od antybiotyków i hormonów. Certyfikowane karmy BIO nie dostarczają do organizmu żadnych toksycznych substancji chemicznych i są gwarantem dobrego, naturalnego smaku. To pewność, że organizm Twojego zwierzęcia przyswoi składniki o doskonałej jakości - służące utrzymaniu jego zdrowia w idealnej formie na długie lata.

 

Minimalna łączna kwota artykułów marek 
ZiwiPeak + Dr. Berg + Terra Pura + Moonlight Dinner + Renske + Libesgut+ Power of Nature
powinna wynieść nie mniej niż 99zł.
Przesyłka gratis od 199zł
  • Nazwa
  • |
  • Cena

Filtruj

Cena

od  do 
0,00 zł
13,05 zł