NATURE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DIETA PROSTO Z NATURY

NAJLEPSZA DLA PSÓW

 

Recepturę karmy Nature skomponowaliśmy tak, by w pełni odpowiadała potrzebom naszych czworonożnych przyjaciół. Nazwaliśmy ją Nature, gdyż to najlepiej odzwierciedla naszą filozofię i jej naturalny skład.
Karmy Nature zapewniają kompletną, zbilansowaną dietę. Zawsze przygotowujemy je z najwyższej jakości naturalnych składników, które nie alergizują psów. Karma Nature jest zdrowa, smaczna i lekkostrawna, pomaga Twojemu przyjacielowi cieszyć się zdrowiem i być szczęśliwym.

 

NATURE JEST KARMĄ HYPOALERGICZNĄ

 

Alergeny mogą spowodować choroby skóry, dolegliwości żołądkowe i nadwrażliwości na niektóre pokarmy.

Hipoalergiczna dieta poprawia trawienie i zapobiega powstawaniu innych typów dolegliwości. Jest bezpieczna dla naszego czworonoga.

 

KARMA NATURE NIE ZAWIERA ŻADNYCH ZBÓŻ 

 

Kukurydza, pszenica, jęczmień i inne zboża mogą bardzo źle wpływać na zdrowie Twojego psa. Często to one są czynnikami wywołującymi choroby i alergie. My używamy tylko owoców i warzyw, które zapewniają lekkostrawne węglowodany posiadające odpowiedni współczynnik glikemiczny, a także są najlepszym naturalnym źródłem witamin i minerałów.

 

Karma NATURE JEST NATURALNA

 

Bez konserwantów, bez barwników i sztucznych dodatków. Powrót do źródła zdrowej diety, do tego, co jest naturalne. Ile razy Ty się zastanawiałeś co jeść, a czego nie, co jest zdrowe, a co może szkodzić. Twój przyjaciel nie ma wpływu na to co mu dasz do jedzenia, ufa Ci w 100%, nie zawiedź go!!! Daj przyjacielowi naturalną zdrową karmę Nature.

 

KARMA NATURE JEST HOLISTYCZNA

 

Jako właściciele zwierząt domowych jesteśmy odpowiedzialni za ich dobrą kondycję, zapewniając im zdrowy styl życia i właściwą dietę. Nature nie zawiera syntetycznych dodatków, które są powszechnie stosowane jako składniki paszy dla zwierząt.

 

 

PSY

Psy są̨ z natury mięsożerne, jednak powinny korzystać́ ze zróżnicowanej diety. To my, ich opiekunowie, musimy dla ich dobra zadbać́ o jakość, skład i odpowiednie dawkowanie karmy. 

 
 • Nazwa
 • |
 • Cena

Filtruj

Cena

od  do 
0,00 zł
44,99 zł

 • NATURE - Hypoalergiczna karma z jagnięciny

  Hypoalergiczna karma z jagnięciny, w 100% naturalna, bez zbóż̇, wypełniaczy, barwników, sztucznych konserwantów i produktów ubocznych. Odpowiednia dla psów w każdym wieku, każdej rasy i wielkości. Idealnie zbilansowana.
  Dostępność: 

  Brak

  Od 44,99 zł
 • NATURE - Łosoś

  DIETA PROSTO Z NATURY NAJLEPSZA DLA PSÓW Recepturę karmy Nature skomponowaliśmy tak, by w pełni odpowiadała potrzebom naszych czworonożnych przyjaciół. Nazwaliśmy ją Nature, gdyż to najlepiej odzwierciedla naszą filozofię i jej naturalny skład. 
Karmy Nature zapewniają kompletną, zbilansowaną dietę. Zawsze przygotowujemy je z najwyższej jakości naturalnych składników, które nie alergizują psów. Karma Nature jest zdrowa, smaczna i lekkostrawna, pomaga Twojemu przyjacielowi cieszyć się zdrowiem i być szczęśliwym. KARMĄ NATURE JEST: HYPOALERGICZNĄ NIE ZAWIERA ŻADNYCH ZBÓŻ NATURALNA HOLISTYCZNA
  Dostępność: 

  Brak

  Od 44,99 zł