SABA

Wyjątkowość

Dlaczego naturalne karmy dla psów Saba są jedyne w swoim rodzaju? Ponieważ produkowane są ze świeżego mięsa z dodatkiem świeżych warzyw i owoców, ziół oraz suplementów. Wszystkie niezbędne do produkcji naszych karm surowce pozyskujemy od lokalnych dostawców. Świeże mięso i podroby kupujemy wyłącznie w - znajdujących się pod stałą kontrolą weterynaryjną - lubuskich ubojniach. Świeże warzywa i owoce nabywamy od miejscowych rolników. Wszystkie nasze karmy przygotowywane są zgodnie z tradycyjną metodą przetwarzania surowców - nie używamy maszyn przemysłowych, większość prac wykonywanych jest ręcznie przy pomocy urządzeń masarskich. Nasze karmy nie zawierają sztucznych kolorantów, polepszaczy smaku, środków grzybobójczych i przeciwpleśniowych.
 

Receptury

Karmy Saba to także specjalnie zbilansowane receptury, przy opracowywaniu których współpracowaliśmy z dietetykami weterynaryjnymi oraz hodowcami. W naszym zakładzie produkcyjnym w Zielonej Górze produkujemy w tradycyjny sposób karmy suche - m.in. karmy monoproteinowe i karmy bezzbożowe, karmy mokre - konserwy i batony mięsne oraz naturalne gryzaki.
 

Technologia

Karmy Saba to również unikalny proces produkcji. Karmy suche nie są - jak większość - ekstrudowane, lecz nieśpiesznie suszone gorącym powietrzem. Kolor, zapach i konsystencja naszych karm to wynik naturalnych procesów jakim poddawane są surowce - mięso, warzywa, owoce - w czasie obróbki.

 • Nazwa
 • |
 • Cena

Filtruj

Cena

od  do 
0,00 zł
33,00 zł

 • SABA -BEZZBOŻOWA KARMA - DZIK Z ŻURAWINĄ

  Bezzbożowa łatwoprzyswajalna karma holistyczna skomponowana w oparciu o świeże mięso z dzika oraz świeże mięso wołowe. Karma o niskiej zawartości tłuszczu. Granulka naturalna mała - odpowiednia dla psów wszystkich ras. Produkt w 100% naturalny. Przygotowany zgodnie z tradycyjną metodą przetwarzania surowców. Nie zawiera sztucznych barwników, substancji smakowych i zapachowych, środków konserwujących.
  Dostępność: 

  Brak

  Od 33,00 zł
 • SABA -BEZZBOŻOWA KARMA - KACZKA Z GROSZKIEM I MARCHEWKĄ

  Bezzbożowa łatwoprzyswajalna karma holistyczna skomponowana w oparciu o świeże mięso z kaczki oraz świeże mięso z indyka. Karma o niskiej zawartości tłuszczu. Granulka naturalna mała - odpowiednia dla psów wszystkich ras. Produkt w 100% naturalny. Przygotowany zgodnie z tradycyjną metodą przetwarzania surowców. Nie zawiera sztucznych barwników, substancji smakowych i zapachowych, środków konserwujących.
  Dostępność: 

  Brak

  Od 30,00 zł
 • SABA - INDYK Z RYŻEM DLA PSÓW DOROSŁYCH

  KARMA SUCHA DLA PSÓW DOROSŁYCH SKOMPONOWANA W OPARCIU O ŚWIEŻE MIĘSO Z INDYKA, ŚWIEŻE MIĘSO Z KURCZAKA I MĄCZKĘ MIĘSNĄ DROBIOWĄ. NIE ZAWIERA KUKURYDZY, PSZENICY ORAZ SOI. GRANULKA NATURALNA ŚREDNIA. PRODUKT W 100% NATURALNY. PRZYGOTOWANY ZGODNIE Z TRADYCYJNĄ METODĄ PRZETWARZANIA SUROWCÓW. NIE ZAWIERA SZTUCZNYCH BARWNIKÓW, SUBSTANCJI SMAKOWYCH I ZAPACHOWYCH, ŚRODKÓW KONSERWUJĄCYCH.
  Dostępność: 

  Brak

  Od 26,00 zł
 • SABA - Karma podstawowa - 58% mięsa

  Ekonomiczna karma sucha dla psów dorosłych. Granulka naturalna duża. Produkt w 100% naturalny. Przygotowany zgodnie z tradycyjną metodą przetwarzania surowców. Nie zawiera sztucznych barwników, substancji smakowych i zapachowych, środków konserwujących.
  Dostępność: 

  Brak

  Od 18,00 zł
 • SABA - KURCZAK Z RYŻEM DLA PSÓW SENIORÓW

  MONOPROTEINOWA ŁATWOPRZYSWAJALNA KARMA SUCHA DLA PSÓW SENIORÓW ORAZ PSÓW DOROSŁYCH O NISKIEJ AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ SKOMPONOWANA W OPARCIU ŚWIEŻE MIĘSO Z KURCZAKA I MĄCZKĘ MIĘSNĄ DROBIOWĄ. NIE ZAWIERA KUKURYDZY, PSZENICY ORAZ SOI. GRANULKA NATURALNA ŚREDNIA. PRODUKT W 100% NATURALNY. PRZYGOTOWANY ZGODNIE Z TRADYCYJNĄ METODĄ PRZETWARZANIA SUROWCÓW. NIE ZAWIERA SZTUCZNYCH BARWNIKÓW, SUBSTANCJI SMAKOWYCH I ZAPACHOWYCH, ŚRODKÓW KONSERWUJĄCYCH.
  Dostępność: 

  Brak

  Od 21,00 zł
 • SABA - WOŁOWINA Z RYŻEM DLA PSÓW DOROSŁYCH

  MONOPROTEINOWA ŁATWO PRZYSWAJALNA KARMA SUCHA DLA PSÓW DOROSŁYCH SKOMPONOWANA W OPARCIU O MIĘSO WOŁOWE. NIE ZAWIERA KUKURYDZY, PSZENICY ORAZ SOI. GRANULKA NATURALNA DUŻA. PRODUKT W 100% NATURALNY. PRZYGOTOWANY ZGODNIE Z TRADYCYJNĄ METODĄ PRZETWARZANIA SUROWCÓW. NIE ZAWIERA SZTUCZNYCH BARWNIKÓW, SUBSTANCJI SMAKOWYCH I ZAPACHOWYCH, ŚRODKÓW KONSERWUJĄCYCH.
  Dostępność: 

  Brak

  Od 25,00 zł
 • SABA - WOŁOWINA Z RYŻEM DLA PSÓW DOROSŁYCH MAŁYCH RAS

  MONOPROTEINOWA ŁATWOPRZYSWAJALNA KARMA SUCHA DLA PSÓW DOROSŁYCH MAŁYCH RAS SKOMPONOWANA W OPARCIU O MIĘSO WOŁOWE. NIE ZAWIERA KUKURYDZY, PSZENICY ORAZ SOI. + podwyższona zawartość łatwoprzyswajalnego białka + drobne krokiety odpowiednie dla małych psich pyszczków + naturalne dodatki prozdrowotne m.in. siemię lniane, żurawina, drożdże Yarrowia Lipolytica, Yucca Schidigera, małż nowozelandzki i inne + powoli suszona gorącym powietrzem a nie ekstrudowana GRANULKA NATURALNA MAŁA - ODPOWIEDNIA DLA PSÓW MAŁYCH RAS. PRODUKT W 100% NATURALNY. PRZYGOTOWANY ZGODNIE Z TRADYCYJNĄ METODĄ PRZETWARZANIA SUROWCÓW. NIE ZAWIERA SZTUCZNYCH BARWNIKÓW, SUBSTANCJI SMAKOWYCH I ZAPACHOWYCH, ŚRODKÓW KONSERWUJĄCYCH.
  Dostępność: 

  Brak

  Od 26,00 zł
 • SABA - WOŁOWINA Z RYŻEM DLA SZCZENIĄT

  MONOPROTEINOWA KARMA SUCHA DLA SZCZENIĄT SKOMPONOWANA W OPARCIU O MIĘSO WOŁOWE. NIE ZAWIERA KUKURYDZY, PSZENICY ORAZ SOI. GRANULKA NATURALNA MAŁA - ODPOWIEDNIA DLA SZCZENIĄT. PRODUKT W 100% NATURALNY. PRZYGOTOWANY ZGODNIE Z TRADYCYJNĄ METODĄ PRZETWARZANIA SUROWCÓW. NIE ZAWIERA SZTUCZNYCH BARWNIKÓW, SUBSTANCJI SMAKOWYCH I ZAPACHOWYCH, ŚRODKÓW KONSERWUJĄCYCH.
  Dostępność: 

  Brak

  Od 28,00 zł
 • SABA - Z INDYKIEM I RYŻEM DLA SZCZENIĄT

  KARMA SUCHA DLA SZCZENIĄT SKOMPONOWANA W OPARCIU ŚWIEŻE MIĘSO Z INDYKA, ŚWIEŻE MIĘSO Z KURCZAKA ORAZ MĄCZKĘ MIĘSNĄ DROBIOWĄ. NIE ZAWIERA KUKURYDZY, PSZENICY ORAZ SOI. GRANULKA NATURALNA MAŁA - ODPOWIEDNIA DLA SZCZENIĄT. PRODUKT W 100% NATURALNY. PRZYGOTOWANY ZGODNIE Z TRADYCYJNĄ METODĄ PRZETWARZANIA SUROWCÓW. NIE ZAWIERA SZTUCZNYCH BARWNIKÓW, SUBSTANCJI SMAKOWYCH I ZAPACHOWYCH, ŚRODKÓW KONSERWUJĄCYCH.
  Dostępność: 

  Brak

  Od 29,00 zł